* = Takes place in the side room. (for the blind events you have to find your own judge)
Aatu Tuomisto
Friday
11:45 12:00 Sq-1 Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 1
17:30 17:50 Pyraminx Group 1
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 1
11:00 11:20 3x3x3 Group 1
13:15 13:30 Skewb Group 1
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 1
15:00 15:20 4x4x4 Group 1
16:30 16:45 2x2x2 Group 1

Abbe Hansen
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 2
10:15 11:00 7x7x7 Group 1
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 1
16:45 17:05 Clock Group 1
17:30 17:50 Pyraminx Group 1
18:30 18:45 3x3x3 Feet Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 1
11:00 11:20 3x3x3 Group 1
13:15 13:30 Skewb Group 1
15:00 15:20 4x4x4 Group 1
16:30 16:45 2x2x2 Group 1

Adam Greenwood
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
15:00 15:35 5x5x5 Group 1
Saturday
11:00 11:20 3x3x3 Group 1
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 1
15:00 15:20 4x4x4 Group 1
16:30 16:45 2x2x2 Group 1

Adam Kjörk
Friday
10:15 11:00 7x7x7 Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 1
18:30 18:45 3x3x3 Feet Group 1
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 1
11:00 11:20 3x3x3 Group 1
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 1
15:00 15:20 4x4x4 Group 1
16:30 16:45 2x2x2 Group 1

Adam Lärkeryd
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
Saturday
11:00 11:20 3x3x3 Group 1
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 1
15:00 15:20 4x4x4 Group 1
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Adrian Lehmann
Saturday
11:00 11:20 3x3x3 Group 1
13:15 13:30 Skewb Group 1
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 1
16:30 16:45 2x2x2 Group 1
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Alain Cormier
Friday
15:00 15:35 5x5x5 Group 1
Saturday
11:00 11:20 3x3x3 Group 1
15:00 15:20 4x4x4 Group 2

Alban Reynaud
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
11:45 12:00 Sq-1 Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 1
16:45 17:05 Clock Group 1
17:30 17:50 Pyraminx Group 1
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 1
11:00 11:20 3x3x3 Group 1
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 5
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 2
16:30 16:45 2x2x2 Group 1
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Albin Xhemajlaj
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 2
10:15 11:00 7x7x7 Group 1
11:45 12:00 Sq-1 Group 2
13:45 14:20 Megaminx Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 1
16:45 17:05 Clock Group 1
17:30 17:50 Pyraminx Group 1
18:30 18:45 3x3x3 Feet Group 1
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 1
11:00 11:20 3x3x3 Group 1
13:15 13:30 Skewb Group 1
15:00 15:20 4x4x4 Group 2
16:30 16:45 2x2x2 Group 2

Alex Makassiouk
Friday
17:30 17:50 Pyraminx Group 1
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 1
11:00 11:20 3x3x3 Group 1
13:15 13:30 Skewb Group 1
15:00 15:20 4x4x4 Group 2
16:30 16:45 2x2x2 Group 2

Alexander Lau
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 1
11:00 11:20 3x3x3 Group 1
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 2
16:30 16:45 2x2x2 Group 2

Alexander Wang Gustafsson
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
16:45 17:05 Clock Group 1
17:30 17:50 Pyraminx Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 1
11:00 11:20 3x3x3 Group 1
13:15 13:30 Skewb Group 1
15:00 15:20 4x4x4 Group 2
16:30 16:45 2x2x2 Group 2

Alexandre Richard
Friday
13:45 14:20 Megaminx Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 2
17:30 17:50 Pyraminx Group 1
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 1
11:00 11:20 3x3x3 Group 1
13:15 13:30 Skewb Group 1
15:00 15:20 4x4x4 Group 2
16:30 16:45 2x2x2 Group 2

Anders Berggren Sjöblom
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 2
10:15 11:00 7x7x7 Group 1
11:45 12:00 Sq-1 Group 2
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 2
16:45 17:05 Clock Group 1
17:30 17:50 Pyraminx Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 2
11:00 11:20 3x3x3 Group 1
13:15 13:30 Skewb Group 1
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 2
16:30 16:45 2x2x2 Group 2

Anders Larsson
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 15

Andrea Javier
Friday
17:30 17:50 Pyraminx Group 2
Saturday
11:00 11:20 3x3x3 Group 1
16:30 16:45 2x2x2 Group 2

Andreas Askjem
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
17:30 17:50 Pyraminx Group 2
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 2
11:00 11:20 3x3x3 Group 2
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 2
16:30 16:45 2x2x2 Group 2
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Andreas Gröbmayr
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 2
10:15 11:00 7x7x7 Group 1
11:45 12:00 Sq-1 Group 2
13:45 14:20 Megaminx Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 2
16:45 17:05 Clock Group 1
17:30 17:50 Pyraminx Group 2
18:30 18:45 3x3x3 Feet Group 1
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 2
11:00 11:20 3x3x3 Group 2
13:15 13:30 Skewb Group 1
15:00 15:20 4x4x4 Group 2
16:30 16:45 2x2x2 Group 2

Andreas Pohl
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
11:20 11:40 3x3x3 Group 5
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 1
15:45 16:05 4x4x4 Group 8
17:05 17:25 2x2x2 Group 8
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Anna Szakály
Saturday
11:00 11:20 3x3x3 Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 2

Anthony Brooks
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 9
12:00 12:20 3x3x3 Group 11
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 1
15:20 15:45 4x4x4 Group 5
17:25 17:45 2x2x2 Group 12

Anti Ingel
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
11:00 11:20 3x3x3 Group 2

Antoine Piau
Friday
11:45 12:00 Sq-1 Group 2
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
17:30 17:50 Pyraminx Group 2
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 2
11:00 11:20 3x3x3 Group 2
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 2
16:30 16:45 2x2x2 Group 2

Antti Vikstedt
Friday
17:30 17:50 Pyraminx Group 2
Saturday
11:00 11:20 3x3x3 Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 2
16:30 16:45 2x2x2 Group 2

Arvid Sandström
Friday
13:45 14:20 Megaminx Group 1
16:45 17:05 Clock Group 1
17:30 17:50 Pyraminx Group 2
18:30 18:45 3x3x3 Feet Group 1
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 2
11:00 11:20 3x3x3 Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 2
16:30 16:45 2x2x2 Group 2

Arvid Skarrie
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
11:00 11:45 7x7x7 Group 4
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
16:10 16:45 5x5x5 Group 7
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 2
11:00 11:20 3x3x3 Group 2
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 2
16:30 16:45 2x2x2 Group 2
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Axel Guillaumond
Saturday
11:00 11:20 3x3x3 Group 2
16:30 16:45 2x2x2 Group 2

Axel Haeck
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
16:10 16:45 5x5x5 Group 7
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 2
11:00 11:20 3x3x3 Group 2
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 2
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Bence Barát
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 1
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
11:00 11:45 7x7x7 Group 4
11:45 12:00 Sq-1 Group 2
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 1
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
16:10 16:45 5x5x5 Group 7
16:45 17:05 Clock Group 1
17:30 17:50 Pyraminx Group 2
18:30 18:45 3x3x3 Feet Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 2
11:00 11:20 3x3x3 Group 2
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 5
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 3
16:30 16:45 2x2x2 Group 2
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Blaž Dobravec
Friday
15:00 15:35 5x5x5 Group 2
17:30 17:50 Pyraminx Group 2
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 2
11:00 11:20 3x3x3 Group 2
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 3
16:30 16:45 2x2x2 Group 2

Breandan Vallance
Friday
15:00 15:35 5x5x5 Group 2
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 2
11:00 11:20 3x3x3 Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 3

Cæcilie Rønning
Friday
17:30 17:50 Pyraminx Group 2
Saturday
11:00 11:20 3x3x3 Group 2
16:30 16:45 2x2x2 Group 2

Callum Goodyear
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
15:00 15:35 5x5x5 Group 2
16:45 17:05 Clock Group 1
17:30 17:50 Pyraminx Group 2
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 2
11:00 11:20 3x3x3 Group 2
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 5
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 3
16:30 16:45 2x2x2 Group 2
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Callum Hales-Jepp
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 1
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
11:00 11:45 7x7x7 Group 4
11:45 12:00 Sq-1 Group 2
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 1
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
16:10 16:45 5x5x5 Group 7
16:45 17:05 Clock Group 2
17:30 17:50 Pyraminx Group 2
18:30 18:45 3x3x3 Feet Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 2
11:00 11:20 3x3x3 Group 2
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 5
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 3
16:30 16:45 2x2x2 Group 2
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Camilla Nielsson
Saturday
11:00 11:20 3x3x3 Group 1

Carl Håkon Solheim
Friday
17:30 17:50 Pyraminx Group 2
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 2
11:00 11:20 3x3x3 Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 3
16:30 16:45 2x2x2 Group 3

Carlos Méndez García-Barroso
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
11:45 12:00 Sq-1 Group 2
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 2
16:45 17:05 Clock Group 2
17:30 17:50 Pyraminx Group 2
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 2
11:00 11:20 3x3x3 Group 2
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 5
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 3
16:30 16:45 2x2x2 Group 3

Carlotta Russo
Saturday
11:00 11:20 3x3x3 Group 3

Carsten Bengaard
Saturday
11:00 11:20 3x3x3 Group 3

Cem Ünüvar
Friday
15:00 15:35 5x5x5 Group 2
17:30 17:50 Pyraminx Group 2
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 2
11:00 11:20 3x3x3 Group 3
13:15 13:30 Skewb Group 1
15:00 15:20 4x4x4 Group 3
16:30 16:45 2x2x2 Group 3

Cezary Rokita
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 2
10:15 11:00 7x7x7 Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 2
Saturday
11:00 11:20 3x3x3 Group 3
15:00 15:20 4x4x4 Group 3

Chris Wall
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 1
11:00 11:45 7x7x7 Group 3
11:45 12:00 Sq-1 Group 1
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
14:20 15:00 Megaminx Group 4
15:00 15:35 5x5x5 Group 1
17:05 17:30 Clock Group 4
18:10 18:30 Pyraminx Group 9
18:45 19:00 3x3x3 Feet Group 2
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 1
11:00 11:20 3x3x3 Group 1
13:15 13:30 Skewb Group 1
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 6
15:00 15:20 4x4x4 Group 2
16:30 16:45 2x2x2 Group 1

Christian Baier
Friday
10:15 11:00 7x7x7 Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 2
16:45 17:05 Clock Group 2
17:30 17:50 Pyraminx Group 2
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 2
11:00 11:20 3x3x3 Group 3
13:15 13:30 Skewb Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 3
16:30 16:45 2x2x2 Group 3

Christian Schiøtt
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
14:20 15:00 Megaminx Group 4
16:10 16:45 5x5x5 Group 9
16:45 17:05 Clock Group 1
17:50 18:10 Pyraminx Group 5
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 1
12:00 12:20 3x3x3 Group 11
13:45 14:00 Skewb Group 6
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 6
16:05 16:30 4x4x4 Group 12
17:05 17:25 2x2x2 Group 8

Conor Cronin
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 1
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
11:00 11:45 7x7x7 Group 4
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 1
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
16:10 16:45 5x5x5 Group 7
16:45 17:05 Clock Group 2
17:30 17:50 Pyraminx Group 2
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 2
11:00 11:20 3x3x3 Group 3
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 5
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 3
16:30 16:45 2x2x2 Group 3
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Constantin Lüske
Saturday
11:00 11:20 3x3x3 Group 3
16:30 16:45 2x2x2 Group 3

Cornelius Dieckmann
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 2
10:15 11:00 7x7x7 Group 1
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 2
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 3
11:00 11:20 3x3x3 Group 3
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 3
16:30 16:45 2x2x2 Group 3

Damien Rolighed
Friday
13:45 14:20 Megaminx Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 2
17:30 17:50 Pyraminx Group 2
18:30 18:45 3x3x3 Feet Group 1
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 3
11:00 11:20 3x3x3 Group 3
13:15 13:30 Skewb Group 2
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 3
16:30 16:45 2x2x2 Group 3

Daniel Gloppestad Bajer
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 1
17:30 17:50 Pyraminx Group 2
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 3
11:00 11:20 3x3x3 Group 3
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 5
15:00 15:20 4x4x4 Group 3
16:30 16:45 2x2x2 Group 3

Daniel Lorentzen-Styr
Saturday
11:00 11:20 3x3x3 Group 3
16:30 16:45 2x2x2 Group 3

Daniel Ortiga Villatoro
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 3
11:00 11:20 3x3x3 Group 3
16:30 16:45 2x2x2 Group 3

Daniel Sheppard
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 1
15:35 16:10 5x5x5 Group 5
16:45 17:05 Clock Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
12:00 12:20 3x3x3 Group 11
13:30 13:45 Skewb Group 3
16:05 16:30 4x4x4 Group 12

Daniel Wallin
Friday
11:45 12:00 Sq-1 Group 2
13:45 14:20 Megaminx Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 2
16:45 17:05 Clock Group 2
17:30 17:50 Pyraminx Group 2
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 3
11:00 11:20 3x3x3 Group 3
13:15 13:30 Skewb Group 2
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 3
16:30 16:45 2x2x2 Group 3

Dario Roa
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 3
10:15 11:00 7x7x7 Group 2
13:45 14:20 Megaminx Group 1
16:10 16:45 5x5x5 Group 8
17:50 18:10 Pyraminx Group 4
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 9
11:00 11:20 3x3x3 Group 3
15:00 15:20 4x4x4 Group 3
17:05 17:25 2x2x2 Group 9

Diego Millán
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
Saturday
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 2
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Dmitry Dobrjakov
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 2
10:15 11:00 7x7x7 Group 2
15:00 15:35 5x5x5 Group 2
17:30 17:50 Pyraminx Group 3
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 3
11:00 11:20 3x3x3 Group 3
13:15 13:30 Skewb Group 2
15:00 15:20 4x4x4 Group 3
16:30 16:45 2x2x2 Group 3

Dušan Zakelšek
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 2
17:30 17:50 Pyraminx Group 3
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
11:00 11:20 3x3x3 Group 3
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 3
15:00 15:20 4x4x4 Group 3
16:30 16:45 2x2x2 Group 3

Elias Fischer
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 2
10:15 11:00 7x7x7 Group 2
11:45 12:00 Sq-1 Group 2
13:45 14:20 Megaminx Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 2
16:45 17:05 Clock Group 2
17:30 17:50 Pyraminx Group 3
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 3
11:00 11:20 3x3x3 Group 3
13:15 13:30 Skewb Group 2
15:20 15:45 4x4x4 Group 4
16:30 16:45 2x2x2 Group 3

Elias Klaman
Friday
15:00 15:35 5x5x5 Group 3
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 3
11:00 11:20 3x3x3 Group 3
15:20 15:45 4x4x4 Group 4
16:30 16:45 2x2x2 Group 3

Emanuel Rheinert
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 1
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
11:00 11:45 7x7x7 Group 4
11:45 12:00 Sq-1 Group 2
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 2
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
16:10 16:45 5x5x5 Group 7
16:45 17:05 Clock Group 2
17:30 17:50 Pyraminx Group 3
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 3
11:00 11:20 3x3x3 Group 3
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 5
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 3
15:20 15:45 4x4x4 Group 4
16:30 16:45 2x2x2 Group 3
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Emil Mickein
Friday
17:05 17:30 Clock Group 4
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 15
16:45 17:05 2x2x2 Group 5

Endre Kovacs
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
18:30 18:45 3x3x3 Feet Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
11:20 11:40 3x3x3 Group 4
13:15 13:30 Skewb Group 2
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 3
16:30 16:45 2x2x2 Group 3

Erik Akkersdijk
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 2
10:15 11:00 7x7x7 Group 2
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 2
15:00 15:35 5x5x5 Group 3
17:30 17:50 Pyraminx Group 3
18:30 18:45 3x3x3 Feet Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
11:20 11:40 3x3x3 Group 4
15:20 15:45 4x4x4 Group 4
16:30 16:45 2x2x2 Group 3

Eskil Jarlskog
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 4

Fabian Auroux
Friday
15:00 15:35 5x5x5 Group 3
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 3
11:20 11:40 3x3x3 Group 4
15:20 15:45 4x4x4 Group 4
16:45 17:05 2x2x2 Group 4

Fabian Simon
Friday
17:30 17:50 Pyraminx Group 3
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 4
13:15 13:30 Skewb Group 2
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 3
15:20 15:45 4x4x4 Group 4
16:45 17:05 2x2x2 Group 4

Filip Miazek
Friday
13:45 14:20 Megaminx Group 2
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 4
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 3
15:20 15:45 4x4x4 Group 4
16:45 17:05 2x2x2 Group 4

Filippo Brancaleoni
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
18:10 18:30 Pyraminx Group 9
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 1
12:00 12:20 3x3x3 Group 11
13:45 14:00 Skewb Group 6
15:45 16:05 4x4x4 Group 8
17:05 17:25 2x2x2 Group 8

Florian Herzog
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 3
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 3
11:20 11:40 3x3x3 Group 4
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 3
15:20 15:45 4x4x4 Group 4
16:45 17:05 2x2x2 Group 4

François Courtès
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 1
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
11:00 11:45 7x7x7 Group 4
11:45 12:00 Sq-1 Group 2
13:45 14:20 Megaminx Group 2
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
16:10 16:45 5x5x5 Group 7
16:45 17:05 Clock Group 2
17:30 17:50 Pyraminx Group 3
18:30 18:45 3x3x3 Feet Group 1
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 3
11:20 11:40 3x3x3 Group 4
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 5
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 3
15:20 15:45 4x4x4 Group 4
16:45 17:05 2x2x2 Group 4
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Frank Severinsen
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
11:45 12:00 Sq-1 Group 1
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 9
11:20 11:40 3x3x3 Group 5
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 6
16:05 16:30 4x4x4 Group 12
17:05 17:25 2x2x2 Group 8

Frederik Hjort
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 4
16:45 17:05 2x2x2 Group 4

Frederik Moroder
Friday
11:45 12:00 Sq-1 Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 1
16:45 17:05 Clock Group 1
17:50 18:10 Pyraminx Group 5
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 5
12:00 12:20 3x3x3 Group 11
13:30 13:45 Skewb Group 3
15:00 15:20 4x4x4 Group 1
16:30 16:45 2x2x2 Group 1

Fredrik Trondhjem
Friday
15:00 15:35 5x5x5 Group 1
18:10 18:30 Pyraminx Group 9
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 1
12:00 12:20 3x3x3 Group 11
13:15 13:30 Skewb Group 1
15:20 15:45 4x4x4 Group 5
16:45 17:05 2x2x2 Group 5

Gábor Szabó
Friday
16:45 17:05 Clock Group 2
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 4

Gergely Márk Csányi
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
18:30 18:45 3x3x3 Feet Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 3
11:20 11:40 3x3x3 Group 4
16:45 17:05 2x2x2 Group 4

Gonzalo Orellana
Friday
15:00 15:35 5x5x5 Group 3
17:30 17:50 Pyraminx Group 3
18:30 18:45 3x3x3 Feet Group 1
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 3
11:20 11:40 3x3x3 Group 4
13:15 13:30 Skewb Group 2
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 3
15:20 15:45 4x4x4 Group 4
16:45 17:05 2x2x2 Group 4

Greg Austin
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 2
11:45 12:00 Sq-1 Group 2
13:45 14:20 Megaminx Group 2
15:00 15:35 5x5x5 Group 3
16:45 17:05 Clock Group 2
17:30 17:50 Pyraminx Group 3
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 3
11:20 11:40 3x3x3 Group 4
13:15 13:30 Skewb Group 2
15:20 15:45 4x4x4 Group 4
16:45 17:05 2x2x2 Group 4

Gregor Billing
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
16:10 16:45 5x5x5 Group 7
17:30 17:50 Pyraminx Group 3
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 4
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 5
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 3
15:20 15:45 4x4x4 Group 4
16:45 17:05 2x2x2 Group 4
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Grzegorz Jałocha
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
16:10 16:45 5x5x5 Group 7
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
11:20 11:40 3x3x3 Group 4
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 3
15:20 15:45 4x4x4 Group 4
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Guillermo Conde Gil
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 2
10:15 11:00 7x7x7 Group 2
15:00 15:35 5x5x5 Group 3
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 4
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 3
15:20 15:45 4x4x4 Group 4
16:45 17:05 2x2x2 Group 4

Gunnar Krig
Friday
10:15 11:00 7x7x7 Group 1
14:20 15:00 Megaminx Group 4
16:10 16:45 5x5x5 Group 9
17:50 18:10 Pyraminx Group 5
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 1
12:00 12:20 3x3x3 Group 11
13:15 13:30 Skewb Group 1
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 1
15:20 15:45 4x4x4 Group 5
16:45 17:05 2x2x2 Group 5

Guus de Wit
Friday
11:45 12:00 Sq-1 Group 2
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
16:45 17:05 Clock Group 2
17:30 17:50 Pyraminx Group 3
18:30 18:45 3x3x3 Feet Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 3
11:20 11:40 3x3x3 Group 4
13:15 13:30 Skewb Group 2
15:20 15:45 4x4x4 Group 4
16:45 17:05 2x2x2 Group 4

Hampus Hellqvist
Friday
13:45 14:20 Megaminx Group 2
15:00 15:35 5x5x5 Group 3
16:45 17:05 Clock Group 2
17:30 17:50 Pyraminx Group 3
Saturday
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 3
11:20 11:40 3x3x3 Group 4
13:15 13:30 Skewb Group 2
15:20 15:45 4x4x4 Group 4
16:45 17:05 2x2x2 Group 4

Hanneke Rijks
Friday
17:30 17:50 Pyraminx Group 1
Saturday
12:00 12:20 3x3x3 Group 11
13:15 13:30 Skewb Group 1
17:25 17:45 2x2x2 Group 12

Håvard Askjem
Friday
17:30 17:50 Pyraminx Group 3
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 6
16:45 17:05 2x2x2 Group 4

Heike Zbierski
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
17:05 17:30 Clock Group 4
17:50 18:10 Pyraminx Group 5
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
11:20 11:40 3x3x3 Group 5
13:45 14:00 Skewb Group 6
15:45 16:05 4x4x4 Group 8
17:25 17:45 2x2x2 Group 12

Helmut Heilig
Friday
15:00 15:35 5x5x5 Group 3
17:30 17:50 Pyraminx Group 3
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 4
11:20 11:40 3x3x3 Group 6
15:20 15:45 4x4x4 Group 4
16:45 17:05 2x2x2 Group 4

Henrik Buus Aagaard
Friday
18:30 18:45 3x3x3 Feet Group 1
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 9
11:20 11:40 3x3x3 Group 5
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 1
15:20 15:45 4x4x4 Group 5
16:45 17:05 2x2x2 Group 5

Henrik Krag
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
17:05 17:30 Clock Group 4
17:50 18:10 Pyraminx Group 5
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
11:20 11:40 3x3x3 Group 5
13:45 14:00 Skewb Group 6
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 6
16:05 16:30 4x4x4 Group 12
17:05 17:25 2x2x2 Group 8

Henrik Olsson
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 6
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 3
15:20 15:45 4x4x4 Group 5
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Hippolyte Moreau
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 2
17:30 17:50 Pyraminx Group 3
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 4
11:20 11:40 3x3x3 Group 6
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 5
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 3
15:20 15:45 4x4x4 Group 5
16:45 17:05 2x2x2 Group 4

Holger Rasmussen
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 1
10:15 11:00 7x7x7 Group 1
15:35 16:10 5x5x5 Group 5
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 9
11:20 11:40 3x3x3 Group 5
16:05 16:30 4x4x4 Group 12
17:25 17:45 2x2x2 Group 12

Hwee-Chong Fong
Friday
17:30 17:50 Pyraminx Group 3
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 6
13:15 13:30 Skewb Group 2
15:20 15:45 4x4x4 Group 5
16:45 17:05 2x2x2 Group 4

Ian Hubbard
Friday
17:30 17:50 Pyraminx Group 3
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 6
16:45 17:05 2x2x2 Group 4

István Kocza
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
11:20 11:40 3x3x3 Group 6
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 3
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Ivan Mizyakov
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 2
15:00 15:35 5x5x5 Group 3
16:45 17:05 Clock Group 2
17:30 17:50 Pyraminx Group 3
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 4
11:20 11:40 3x3x3 Group 6
15:20 15:45 4x4x4 Group 5
16:45 17:05 2x2x2 Group 4

Ivan Vynnyk
Friday
17:30 17:50 Pyraminx Group 3
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 4
11:20 11:40 3x3x3 Group 6
15:20 15:45 4x4x4 Group 5

Ivan Zabrodin
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 2
10:15 11:00 7x7x7 Group 2
11:45 12:00 Sq-1 Group 2
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 2
15:00 15:35 5x5x5 Group 3
16:45 17:05 Clock Group 2
17:50 18:10 Pyraminx Group 4
18:30 18:45 3x3x3 Feet Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 4
11:20 11:40 3x3x3 Group 6
13:15 13:30 Skewb Group 2
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 3
15:20 15:45 4x4x4 Group 5
16:45 17:05 2x2x2 Group 5

Ivo Bakker
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 1
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
11:00 11:45 7x7x7 Group 4
11:45 12:00 Sq-1 Group 2
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 2
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
16:10 16:45 5x5x5 Group 7
16:45 17:05 Clock Group 2
17:50 18:10 Pyraminx Group 4
18:30 18:45 3x3x3 Feet Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 4
11:20 11:40 3x3x3 Group 6
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 5
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 3
15:20 15:45 4x4x4 Group 5
16:45 17:05 2x2x2 Group 5
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Jack Andersson
Friday
17:50 18:10 Pyraminx Group 4
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 6
16:45 17:05 2x2x2 Group 5

Jade Durenne
Friday
16:45 17:05 Clock Group 2
17:50 18:10 Pyraminx Group 4
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 6
15:20 15:45 4x4x4 Group 6
16:45 17:05 2x2x2 Group 5

Jakob Kogler
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
16:10 16:45 5x5x5 Group 7
16:45 17:05 Clock Group 2
17:50 18:10 Pyraminx Group 4
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
11:20 11:40 3x3x3 Group 6
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 5
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 3
15:20 15:45 4x4x4 Group 6
16:45 17:05 2x2x2 Group 5
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Jakub Kipa
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 3
16:45 17:05 Clock Group 2
17:50 18:10 Pyraminx Group 4
18:30 18:45 3x3x3 Feet Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 4
11:20 11:40 3x3x3 Group 6
13:15 13:30 Skewb Group 2
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 3
15:20 15:45 4x4x4 Group 6
16:45 17:05 2x2x2 Group 5

Jakub Kuderski
Friday
16:45 17:05 Clock Group 2
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 6
15:20 15:45 4x4x4 Group 6
16:45 17:05 2x2x2 Group 5

Jakub Wojtaszewski
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 2
10:15 11:00 7x7x7 Group 2
15:00 15:35 5x5x5 Group 3
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 4
11:40 12:00 3x3x3 Group 7
15:20 15:45 4x4x4 Group 6
16:45 17:05 2x2x2 Group 5

Jakub Wolniewicz
Friday
12:00 12:15 Sq-1 Group 3
17:50 18:10 Pyraminx Group 4
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 4
11:40 12:00 3x3x3 Group 7
15:20 15:45 4x4x4 Group 6
16:45 17:05 2x2x2 Group 6

James Edegran Gren
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 7
16:45 17:05 2x2x2 Group 6

James Molloy
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 1
10:15 11:00 7x7x7 Group 1
11:45 12:00 Sq-1 Group 1
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 1
16:10 16:45 5x5x5 Group 9
17:05 17:30 Clock Group 4
17:30 17:50 Pyraminx Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 1
11:20 11:40 3x3x3 Group 5
13:30 13:45 Skewb Group 3
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 6
16:05 16:30 4x4x4 Group 12
17:05 17:25 2x2x2 Group 8

Jan Bentlage
Friday
11:45 12:00 Sq-1 Group 1
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 1
16:45 17:05 Clock Group 1
18:10 18:30 Pyraminx Group 9
18:45 19:00 3x3x3 Feet Group 2
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
13:15 13:30 Skewb Group 1
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 6
17:05 17:25 2x2x2 Group 8

Janne Lehtimäki
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
17:50 18:10 Pyraminx Group 4
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 4
11:40 12:00 3x3x3 Group 7
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 4
15:20 15:45 4x4x4 Group 6
16:45 17:05 2x2x2 Group 6
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Jari Paavilainen
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 7
15:20 15:45 4x4x4 Group 6
16:45 17:05 2x2x2 Group 6

Jaume Casado Ruiz
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 4
11:40 12:00 3x3x3 Group 7
15:20 15:45 4x4x4 Group 6
16:45 17:05 2x2x2 Group 6

Javier Cabezuelo sánchez
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1

Javier Tirado
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
16:45 17:05 Clock Group 1
17:30 17:50 Pyraminx Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 9
11:20 11:40 3x3x3 Group 5
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:15 13:30 Skewb Group 1
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 6
15:20 15:45 4x4x4 Group 5
17:25 17:45 2x2x2 Group 12
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Jean Guillaumond
Friday
17:50 18:10 Pyraminx Group 4
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 7
16:45 17:05 2x2x2 Group 6

Jeppe Møldrup
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 7
15:20 15:45 4x4x4 Group 6
16:45 17:05 2x2x2 Group 6

Jesper Asbjørn Juul Kisum
Friday
11:45 12:00 Sq-1 Group 1
17:30 17:50 Pyraminx Group 1
18:30 18:45 3x3x3 Feet Group 1
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 5
12:00 12:20 3x3x3 Group 11
13:30 13:45 Skewb Group 3
15:00 15:20 4x4x4 Group 1
16:30 16:45 2x2x2 Group 1

Jesper Nilsson
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 2
10:15 11:00 7x7x7 Group 2
12:00 12:15 Sq-1 Group 3
13:45 14:20 Megaminx Group 2
15:00 15:35 5x5x5 Group 3
16:45 17:05 Clock Group 2
17:50 18:10 Pyraminx Group 4
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 4
11:40 12:00 3x3x3 Group 7
13:15 13:30 Skewb Group 2
15:20 15:45 4x4x4 Group 6
16:45 17:05 2x2x2 Group 6

Jesús Masanet García
Friday
17:05 17:30 Clock Group 4
18:10 18:30 Pyraminx Group 9
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 5
13:15 13:30 Skewb Group 1
16:45 17:05 2x2x2 Group 5

Jill Hubbard
Friday
17:50 18:10 Pyraminx Group 4

Joel Ulin
Friday
13:45 14:20 Megaminx Group 2
15:00 15:35 5x5x5 Group 3
17:50 18:10 Pyraminx Group 4
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 4
11:40 12:00 3x3x3 Group 7
13:15 13:30 Skewb Group 2
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 4
15:20 15:45 4x4x4 Group 6
16:45 17:05 2x2x2 Group 6

Joel Wallin
Friday
17:05 17:30 Clock Group 3
17:50 18:10 Pyraminx Group 4
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 7
13:15 13:30 Skewb Group 2
16:45 17:05 2x2x2 Group 6

Joël van Noort
Friday
14:20 15:00 Megaminx Group 3
15:35 16:10 5x5x5 Group 6
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 6
12:20 12:45 3x3x3 Group 15
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 2

Joey Gouly
Friday
11:45 12:00 Sq-1 Group 1
16:10 16:45 5x5x5 Group 7
18:10 18:30 Pyraminx Group 8
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 7
11:00 11:20 3x3x3 Group 1
13:30 13:45 Skewb Group 4
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 3
15:00 15:20 4x4x4 Group 1
17:05 17:25 2x2x2 Group 7

Joffrey Lenoble
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 7
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 4

Johan Svensson
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 2
10:15 11:00 7x7x7 Group 2
12:00 12:15 Sq-1 Group 3
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 2
15:00 15:35 5x5x5 Group 3
17:05 17:30 Clock Group 3
17:50 18:10 Pyraminx Group 4
18:45 19:00 3x3x3 Feet Group 2
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 4
11:40 12:00 3x3x3 Group 7
13:15 13:30 Skewb Group 2
15:20 15:45 4x4x4 Group 6
16:45 17:05 2x2x2 Group 6

Johan Torp Jacobsen
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 7
15:20 15:45 4x4x4 Group 6
16:45 17:05 2x2x2 Group 6

Jon Vöge
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 4
11:40 12:00 3x3x3 Group 7
15:20 15:45 4x4x4 Group 6
16:45 17:05 2x2x2 Group 6

Jonas Aaslet
Friday
17:05 17:30 Clock Group 4
18:10 18:30 Pyraminx Group 9
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 8
13:15 13:30 Skewb Group 1

Jonas Kristensen
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
Saturday
12:00 12:20 3x3x3 Group 12
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 6
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 1
15:45 16:05 4x4x4 Group 8
17:25 17:45 2x2x2 Group 12
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Jonatan Solheim
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 2
15:35 16:10 5x5x5 Group 4
17:05 17:30 Clock Group 3
17:50 18:10 Pyraminx Group 4
18:45 19:00 3x3x3 Feet Group 2
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 4
11:40 12:00 3x3x3 Group 7
13:15 13:30 Skewb Group 2
15:20 15:45 4x4x4 Group 6
16:45 17:05 2x2x2 Group 6

Jonathan Adlam
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 2
10:15 11:00 7x7x7 Group 2
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 2
15:35 16:10 5x5x5 Group 4
17:50 18:10 Pyraminx Group 4
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 4
11:40 12:00 3x3x3 Group 7
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 4
15:20 15:45 4x4x4 Group 6
16:45 17:05 2x2x2 Group 6

Jonathan Hamstad
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 2
10:15 11:00 7x7x7 Group 2
15:35 16:10 5x5x5 Group 4
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 5
11:40 12:00 3x3x3 Group 7
13:15 13:30 Skewb Group 2
15:45 16:05 4x4x4 Group 7
16:45 17:05 2x2x2 Group 6

Jonathan Shapira
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
17:30 17:50 Pyraminx Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 1
12:00 12:20 3x3x3 Group 11
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 6
17:25 17:45 2x2x2 Group 12
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Joris Mühlsteff
Friday
12:00 12:15 Sq-1 Group 3
13:45 14:20 Megaminx Group 2
15:35 16:10 5x5x5 Group 4
17:05 17:30 Clock Group 3
17:50 18:10 Pyraminx Group 4
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 8
13:30 13:45 Skewb Group 3
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 4
15:45 16:05 4x4x4 Group 7
16:45 17:05 2x2x2 Group 6

Joseph Lines
Friday
17:50 18:10 Pyraminx Group 4
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 8
15:45 16:05 4x4x4 Group 7
16:45 17:05 2x2x2 Group 6

Juhana Jokinen
Friday
17:50 18:10 Pyraminx Group 5
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 8
16:45 17:05 2x2x2 Group 6

Jules Desjardin
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
12:00 12:15 Sq-1 Group 3
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
17:50 18:10 Pyraminx Group 5
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 5
11:40 12:00 3x3x3 Group 8
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 5
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 4
15:45 16:05 4x4x4 Group 7
17:05 17:25 2x2x2 Group 7

Julian Höfler
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 3
10:15 11:00 7x7x7 Group 2
13:45 14:20 Megaminx Group 2
15:35 16:10 5x5x5 Group 4
17:50 18:10 Pyraminx Group 5
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 5
11:40 12:00 3x3x3 Group 8
13:30 13:45 Skewb Group 3
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 4
15:45 16:05 4x4x4 Group 7
17:05 17:25 2x2x2 Group 7

Julian Jonkmans
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 8
17:05 17:25 2x2x2 Group 7

Jure Gregorc
Friday
13:45 14:20 Megaminx Group 2
15:35 16:10 5x5x5 Group 4
17:50 18:10 Pyraminx Group 5
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 5
11:40 12:00 3x3x3 Group 8
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 4
15:45 16:05 4x4x4 Group 7
17:05 17:25 2x2x2 Group 7

Juš Mejaš
Friday
15:35 16:10 5x5x5 Group 4
17:50 18:10 Pyraminx Group 5
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 5
11:40 12:00 3x3x3 Group 8
13:30 13:45 Skewb Group 3
15:45 16:05 4x4x4 Group 7
17:05 17:25 2x2x2 Group 7

Kalina Brzezińska
Friday
13:45 14:20 Megaminx Group 2
17:05 17:30 Clock Group 3
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 5
11:40 12:00 3x3x3 Group 8
15:45 16:05 4x4x4 Group 7

Kåre Krig
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 6
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 1
15:45 16:05 4x4x4 Group 8
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Karina Grandjean Beck
Friday
10:15 11:00 7x7x7 Group 1
14:20 15:00 Megaminx Group 4
15:00 15:35 5x5x5 Group 1
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 15
15:00 15:20 4x4x4 Group 1

Kenneth Gjerulff
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
17:30 17:50 Pyraminx Group 1
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 15
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:30 13:45 Skewb Group 3
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 1
15:20 15:45 4x4x4 Group 5
16:45 17:05 2x2x2 Group 5

Kenneth Lu
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 8

Kenneth Svendson
Friday
17:50 18:10 Pyraminx Group 5
18:45 19:00 3x3x3 Feet Group 2
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 8

Kevin Guillaumond
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
15:35 16:10 5x5x5 Group 4
17:05 17:30 Clock Group 3
17:50 18:10 Pyraminx Group 5
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 5
11:40 12:00 3x3x3 Group 8
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 4
15:45 16:05 4x4x4 Group 7
17:05 17:25 2x2x2 Group 7

Kim Jokinen
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 3
10:15 11:00 7x7x7 Group 2
12:00 12:15 Sq-1 Group 3
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 2
15:35 16:10 5x5x5 Group 4
17:05 17:30 Clock Group 3
17:50 18:10 Pyraminx Group 5
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 5
11:40 12:00 3x3x3 Group 8
13:30 13:45 Skewb Group 3
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 4
15:45 16:05 4x4x4 Group 7
17:05 17:25 2x2x2 Group 7
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Kirstine Buus Aagaard
Friday
15:00 15:35 5x5x5 Group 1
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 5
15:00 15:20 4x4x4 Group 1
16:30 16:45 2x2x2 Group 1

Klaus Andersen
Friday
17:05 17:30 Clock Group 4
18:10 18:30 Pyraminx Group 9
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 15
13:15 13:30 Skewb Group 1
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 1
17:05 17:25 2x2x2 Group 8

Kristian Muggerud
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
17:50 18:10 Pyraminx Group 6
18:45 19:00 3x3x3 Feet Group 2
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 5
11:40 12:00 3x3x3 Group 8
13:30 13:45 Skewb Group 3
15:45 16:05 4x4x4 Group 7
17:05 17:25 2x2x2 Group 7

Lars Nielsson
Friday
15:00 15:35 5x5x5 Group 1
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 6
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 1
15:00 15:20 4x4x4 Group 1
16:30 16:45 2x2x2 Group 1

Lars Vandenbergh
Friday
11:45 12:00 Sq-1 Group 1
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
16:45 17:05 Clock Group 1
17:30 17:50 Pyraminx Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
12:00 12:20 3x3x3 Group 11
15:00 15:20 4x4x4 Group 1
16:30 16:45 2x2x2 Group 1

Laura Ohrndorf
Friday
11:45 12:00 Sq-1 Group 1
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
16:45 17:05 Clock Group 1
17:50 18:10 Pyraminx Group 5
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
13:15 13:30 Skewb Group 1
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 6

Lauri Pitkäjärvi
Friday
17:50 18:10 Pyraminx Group 6
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 8
17:05 17:25 2x2x2 Group 7

Léo Guernion
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 3
10:15 11:00 7x7x7 Group 2
12:00 12:15 Sq-1 Group 3
13:45 14:20 Megaminx Group 2
15:35 16:10 5x5x5 Group 4
17:50 18:10 Pyraminx Group 6
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 5
11:40 12:00 3x3x3 Group 8
13:30 13:45 Skewb Group 3
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 4
15:45 16:05 4x4x4 Group 7
17:05 17:25 2x2x2 Group 7

Leon Schmidtchen
Friday
15:00 15:35 5x5x5 Group 1
18:45 19:00 3x3x3 Feet Group 2
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 5
12:00 12:20 3x3x3 Group 11
13:30 13:45 Skewb Group 3
15:00 15:20 4x4x4 Group 1
16:30 16:45 2x2x2 Group 1

Liam Hallberg
Friday
14:20 15:00 Megaminx Group 3
17:05 17:30 Clock Group 3
17:50 18:10 Pyraminx Group 6
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 6
11:40 12:00 3x3x3 Group 8
13:30 13:45 Skewb Group 3
15:45 16:05 4x4x4 Group 7
17:05 17:25 2x2x2 Group 7

Lina Tissier
Friday
17:50 18:10 Pyraminx Group 6
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 9
17:05 17:25 2x2x2 Group 7

Linus Fresz
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
16:10 16:45 5x5x5 Group 9
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
11:20 11:40 3x3x3 Group 5
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 6
16:05 16:30 4x4x4 Group 12
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Lorenzo Guarini
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 3
12:00 12:15 Sq-1 Group 3
14:20 15:00 Megaminx Group 3
15:35 16:10 5x5x5 Group 4
17:50 18:10 Pyraminx Group 6
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 6
11:40 12:00 3x3x3 Group 9
15:45 16:05 4x4x4 Group 7
17:05 17:25 2x2x2 Group 7

Lorenzo Vigani Poli
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
14:20 15:00 Megaminx Group 4
16:10 16:45 5x5x5 Group 9
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
12:00 12:20 3x3x3 Group 11
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 6
15:45 16:05 4x4x4 Group 8

Louis Cormier
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 1
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
11:00 11:45 7x7x7 Group 4
12:00 12:15 Sq-1 Group 3
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
14:20 15:00 Megaminx Group 3
15:35 16:10 5x5x5 Group 4
17:05 17:30 Clock Group 3
17:50 18:10 Pyraminx Group 6
18:45 19:00 3x3x3 Feet Group 2
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 6
11:40 12:00 3x3x3 Group 9
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 5
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 4
15:45 16:05 4x4x4 Group 7
17:05 17:25 2x2x2 Group 7
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Louis de Mendonça
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
12:00 12:15 Sq-1 Group 3
14:20 15:00 Megaminx Group 3
15:35 16:10 5x5x5 Group 4
17:50 18:10 Pyraminx Group 6
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 6
11:40 12:00 3x3x3 Group 9
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 4
15:45 16:05 4x4x4 Group 7
17:05 17:25 2x2x2 Group 7

Louis Sarthou
Friday
14:20 15:00 Megaminx Group 3
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 6
11:40 12:00 3x3x3 Group 9
15:45 16:05 4x4x4 Group 7
17:05 17:25 2x2x2 Group 7

Louise Cormier
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 9

Lucas Wesche
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 3
10:15 11:00 7x7x7 Group 2
12:00 12:15 Sq-1 Group 3
14:20 15:00 Megaminx Group 3
15:35 16:10 5x5x5 Group 4
18:45 19:00 3x3x3 Feet Group 2
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 6
11:40 12:00 3x3x3 Group 9
15:45 16:05 4x4x4 Group 8
17:05 17:25 2x2x2 Group 7

Ludvig Sahlström
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 3
10:15 11:00 7x7x7 Group 2
12:00 12:15 Sq-1 Group 3
14:20 15:00 Megaminx Group 3
15:35 16:10 5x5x5 Group 4
17:50 18:10 Pyraminx Group 6
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 9
13:30 13:45 Skewb Group 3
15:45 16:05 4x4x4 Group 8
17:05 17:25 2x2x2 Group 7

Luis J. Iáñez
Friday
11:45 12:00 Sq-1 Group 1
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
17:05 17:30 Clock Group 4
17:50 18:10 Pyraminx Group 5
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
12:00 12:20 3x3x3 Group 12
13:30 13:45 Skewb Group 3
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 1

Luisa Kummer
Friday
17:50 18:10 Pyraminx Group 6
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 9
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 4
15:45 16:05 4x4x4 Group 8
17:05 17:25 2x2x2 Group 8

Luke Hubbard
Friday
12:00 12:15 Sq-1 Group 3
14:20 15:00 Megaminx Group 3
17:05 17:30 Clock Group 3
17:50 18:10 Pyraminx Group 6
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 6
11:40 12:00 3x3x3 Group 9
13:30 13:45 Skewb Group 3
15:45 16:05 4x4x4 Group 8
17:05 17:25 2x2x2 Group 8

Maarten van Tol
Friday
17:50 18:10 Pyraminx Group 6
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 9
13:30 13:45 Skewb Group 3
15:45 16:05 4x4x4 Group 8
17:05 17:25 2x2x2 Group 8

Mads Mohr Christensen
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 15

Magnus Pedersen
Friday
17:50 18:10 Pyraminx Group 6
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 9
17:05 17:25 2x2x2 Group 8

Malthe Bengaard
Friday
17:50 18:10 Pyraminx Group 6

Måns Tangvald
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 6
11:40 12:00 3x3x3 Group 9

Marcel Peters
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
17:30 17:50 Pyraminx Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 5
12:00 12:20 3x3x3 Group 11
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 1
15:45 16:05 4x4x4 Group 8
16:45 17:05 2x2x2 Group 5

Marcin Jakubowski
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
15:35 16:10 5x5x5 Group 4
17:05 17:30 Clock Group 3
17:50 18:10 Pyraminx Group 6
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 6
11:40 12:00 3x3x3 Group 9
13:30 13:45 Skewb Group 3
15:45 16:05 4x4x4 Group 8
17:05 17:25 2x2x2 Group 8

Markus Pirzer
Friday
11:45 12:00 Sq-1 Group 1
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
16:10 16:45 5x5x5 Group 9
16:45 17:05 Clock Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
11:20 11:40 3x3x3 Group 5
15:45 16:05 4x4x4 Group 8
17:25 17:45 2x2x2 Group 12

Martin Kraut
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 3
14:20 15:00 Megaminx Group 3
15:35 16:10 5x5x5 Group 5
17:50 18:10 Pyraminx Group 6
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 6
11:40 12:00 3x3x3 Group 9
13:30 13:45 Skewb Group 3
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 4
15:45 16:05 4x4x4 Group 9
17:05 17:25 2x2x2 Group 8

Martin Mothe
Friday
17:50 18:10 Pyraminx Group 6
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 9
13:30 13:45 Skewb Group 4
15:45 16:05 4x4x4 Group 9
17:05 17:25 2x2x2 Group 8

Martin Piqueras
Saturday
11:40 12:00 3x3x3 Group 9
17:05 17:25 2x2x2 Group 8

Matias Rasmussen
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 1
10:15 11:00 7x7x7 Group 1
15:35 16:10 5x5x5 Group 5
17:30 17:50 Pyraminx Group 1
Saturday
12:00 12:20 3x3x3 Group 11
15:20 15:45 4x4x4 Group 5
16:30 16:45 2x2x2 Group 1

Matic Omulec
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 3
11:00 11:45 7x7x7 Group 3
12:00 12:15 Sq-1 Group 3
14:20 15:00 Megaminx Group 3
15:35 16:10 5x5x5 Group 5
17:50 18:10 Pyraminx Group 6
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 6
11:40 12:00 3x3x3 Group 9
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 4
15:45 16:05 4x4x4 Group 9
17:05 17:25 2x2x2 Group 9

Mats Bergsten
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
16:10 16:45 5x5x5 Group 7
Saturday
12:00 12:20 3x3x3 Group 10
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 4
15:45 16:05 4x4x4 Group 9
17:05 17:25 2x2x2 Group 9
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Mats Kollbrink
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
18:45 19:00 3x3x3 Feet Group 2
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
12:00 12:20 3x3x3 Group 10

Mats Valk
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 3
12:00 12:15 Sq-1 Group 3
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
15:35 16:10 5x5x5 Group 5
17:50 18:10 Pyraminx Group 6
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 6
12:00 12:20 3x3x3 Group 10
13:30 13:45 Skewb Group 4
15:45 16:05 4x4x4 Group 9
17:05 17:25 2x2x2 Group 9

Mattia Furlan
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 3
11:00 11:45 7x7x7 Group 3
14:20 15:00 Megaminx Group 3
15:35 16:10 5x5x5 Group 5
18:10 18:30 Pyraminx Group 7
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 6
12:00 12:20 3x3x3 Group 10
13:30 13:45 Skewb Group 4
15:45 16:05 4x4x4 Group 9
17:05 17:25 2x2x2 Group 9

Maxim Chechnev
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
18:45 19:00 3x3x3 Feet Group 2
Saturday
12:00 12:20 3x3x3 Group 10
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 4
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Michael Giesmann
Saturday
12:00 12:20 3x3x3 Group 10

Michael Kristel
Friday
17:05 17:30 Clock Group 4
17:50 18:10 Pyraminx Group 5
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 9
11:00 11:20 3x3x3 Group 1
15:00 15:20 4x4x4 Group 1
16:30 16:45 2x2x2 Group 1

Michael Röhrer
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 3
11:00 11:45 7x7x7 Group 3
12:00 12:15 Sq-1 Group 4
14:20 15:00 Megaminx Group 3
15:35 16:10 5x5x5 Group 5
17:05 17:30 Clock Group 3
18:10 18:30 Pyraminx Group 7
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 6
12:00 12:20 3x3x3 Group 10
13:30 13:45 Skewb Group 4
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 5
15:45 16:05 4x4x4 Group 9
17:05 17:25 2x2x2 Group 9

Michał Halczuk
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 3
11:00 11:45 7x7x7 Group 3
12:00 12:15 Sq-1 Group 4
15:35 16:10 5x5x5 Group 5
Saturday
12:00 12:20 3x3x3 Group 10
15:45 16:05 4x4x4 Group 9
17:05 17:25 2x2x2 Group 9

Michał Pleskowicz
Friday
11:45 12:00 Sq-1 Group 2
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
14:20 15:00 Megaminx Group 4
18:10 18:30 Pyraminx Group 9
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 8
11:00 11:20 3x3x3 Group 2
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 4
15:00 15:20 4x4x4 Group 2
17:05 17:25 2x2x2 Group 8

Mimmi Leckius
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
14:20 15:00 Megaminx Group 4
18:10 18:30 Pyraminx Group 9
Saturday
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 1
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Nathaniel Berg
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 3
11:00 11:45 7x7x7 Group 3
12:00 12:15 Sq-1 Group 4
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
14:20 15:00 Megaminx Group 3
15:35 16:10 5x5x5 Group 5
17:05 17:30 Clock Group 3
18:10 18:30 Pyraminx Group 7
18:45 19:00 3x3x3 Feet Group 2
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 6
12:00 12:20 3x3x3 Group 10
13:30 13:45 Skewb Group 4
15:45 16:05 4x4x4 Group 9
17:05 17:25 2x2x2 Group 9

Nicolas Fruy
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
15:35 16:10 5x5x5 Group 5
18:10 18:30 Pyraminx Group 7
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 6
12:00 12:20 3x3x3 Group 10
13:30 13:45 Skewb Group 4
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 5
15:45 16:05 4x4x4 Group 9
17:05 17:25 2x2x2 Group 9

Nicolay Roness
Friday
15:35 16:10 5x5x5 Group 5
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 7
12:00 12:20 3x3x3 Group 10
13:30 13:45 Skewb Group 4
15:45 16:05 4x4x4 Group 9
17:05 17:25 2x2x2 Group 9

Niko Paavilainen
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 3
11:00 11:45 7x7x7 Group 3
14:20 15:00 Megaminx Group 3
15:35 16:10 5x5x5 Group 6
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 7
12:00 12:20 3x3x3 Group 10
15:45 16:05 4x4x4 Group 9

Niko Ronkainen
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 3
11:00 11:45 7x7x7 Group 3
12:00 12:15 Sq-1 Group 4
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
15:35 16:10 5x5x5 Group 6
17:05 17:30 Clock Group 3
18:10 18:30 Pyraminx Group 7
18:45 19:00 3x3x3 Feet Group 2
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 7
12:00 12:20 3x3x3 Group 10
13:30 13:45 Skewb Group 4
15:45 16:05 4x4x4 Group 9
17:05 17:25 2x2x2 Group 9

Nikolett Placskó
Friday
16:45 17:05 Clock Group 1
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 15
16:45 17:05 2x2x2 Group 5

Nina Bech-Andersen
Friday
18:10 18:30 Pyraminx Group 7
Saturday
12:00 12:20 3x3x3 Group 10

Nina Scheele Sandberg
Friday
18:10 18:30 Pyraminx Group 7
Saturday
12:00 12:20 3x3x3 Group 10

Noah Arthurs
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 1
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
11:00 11:45 7x7x7 Group 4
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
14:20 15:00 Megaminx Group 3
16:10 16:45 5x5x5 Group 7
17:05 17:30 Clock Group 3
18:10 18:30 Pyraminx Group 7
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 7
12:00 12:20 3x3x3 Group 10
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 5
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 5
15:45 16:05 4x4x4 Group 9
17:05 17:25 2x2x2 Group 9
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Nora Christ
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 1
10:15 11:00 7x7x7 Group 1
15:35 16:10 5x5x5 Group 5
17:30 17:50 Pyraminx Group 1
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 5
15:20 15:45 4x4x4 Group 5
16:45 17:05 2x2x2 Group 5

Nóra Szepes
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 3
12:00 12:15 Sq-1 Group 4
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
15:35 16:10 5x5x5 Group 6
17:05 17:30 Clock Group 3
18:10 18:30 Pyraminx Group 7
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 7
12:00 12:20 3x3x3 Group 10
13:30 13:45 Skewb Group 4
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 5
15:45 16:05 4x4x4 Group 9
17:05 17:25 2x2x2 Group 9

Ole Nikolai Gjerset
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
16:10 16:45 5x5x5 Group 7
18:10 18:30 Pyraminx Group 7
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
12:00 12:20 3x3x3 Group 10
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 5
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 5
15:45 16:05 4x4x4 Group 9
17:05 17:25 2x2x2 Group 9
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Oleg Gritsenko
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
Saturday
12:00 12:20 3x3x3 Group 11
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 5
15:45 16:05 4x4x4 Group 9
17:05 17:25 2x2x2 Group 9
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Oliver Frost
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
16:10 16:45 5x5x5 Group 9
Saturday
12:00 12:20 3x3x3 Group 12
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 1
17:05 17:25 2x2x2 Group 8
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Olivér Perge
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
17:05 17:30 Clock Group 4
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
12:00 12:20 3x3x3 Group 12

Olli Vikstedt
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 1
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
11:00 11:45 7x7x7 Group 4
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
16:10 16:45 5x5x5 Group 7
18:10 18:30 Pyraminx Group 7
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 7
12:00 12:20 3x3x3 Group 11
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 5
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 5
16:05 16:30 4x4x4 Group 10
17:05 17:25 2x2x2 Group 9
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Oscar Roth Andersen
Friday
14:20 15:00 Megaminx Group 3
18:10 18:30 Pyraminx Group 7
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 7
12:00 12:20 3x3x3 Group 12
13:30 13:45 Skewb Group 4
17:05 17:25 2x2x2 Group 9

Otto Pirttimaa
Friday
18:10 18:30 Pyraminx Group 7
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 7
12:00 12:20 3x3x3 Group 12
16:05 16:30 4x4x4 Group 10
17:05 17:25 2x2x2 Group 9

Paolo Moriello
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 4
11:00 11:45 7x7x7 Group 3
15:35 16:10 5x5x5 Group 6
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 7
12:00 12:20 3x3x3 Group 12
16:05 16:30 4x4x4 Group 10
17:05 17:25 2x2x2 Group 9

Philipp Weyer
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 4
11:00 11:45 7x7x7 Group 3
15:35 16:10 5x5x5 Group 6
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 7
12:00 12:20 3x3x3 Group 12
16:05 16:30 4x4x4 Group 10

Philippe Virouleau
Friday
10:15 11:00 7x7x7 Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 1
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 5
15:00 15:20 4x4x4 Group 1
16:45 17:05 2x2x2 Group 5

Piotr Kuchta
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
15:35 16:10 5x5x5 Group 6
18:10 18:30 Pyraminx Group 7
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 7
12:00 12:20 3x3x3 Group 12
13:30 13:45 Skewb Group 4
16:05 16:30 4x4x4 Group 10
17:25 17:45 2x2x2 Group 10

Piotr Trząski
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
17:05 17:30 Clock Group 3
18:10 18:30 Pyraminx Group 7
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 7
12:00 12:20 3x3x3 Group 12
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 5
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 5
16:05 16:30 4x4x4 Group 10
17:25 17:45 2x2x2 Group 10

Pranjal Khan
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 4
15:35 16:10 5x5x5 Group 6
17:05 17:30 Clock Group 3
18:10 18:30 Pyraminx Group 7
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 7
12:00 12:20 3x3x3 Group 12
13:30 13:45 Skewb Group 4
16:05 16:30 4x4x4 Group 10
17:25 17:45 2x2x2 Group 10

Przemysław Kaleta
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 4
11:00 11:45 7x7x7 Group 3
15:35 16:10 5x5x5 Group 6
18:45 19:00 3x3x3 Feet Group 2
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 7
12:00 12:20 3x3x3 Group 12
13:30 13:45 Skewb Group 4
16:05 16:30 4x4x4 Group 10
17:25 17:45 2x2x2 Group 10

Przemysław Piątek
Saturday
12:00 12:20 3x3x3 Group 12
17:25 17:45 2x2x2 Group 10

Raphaël Mothe
Friday
12:00 12:15 Sq-1 Group 4
18:10 18:30 Pyraminx Group 7
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 7
12:00 12:20 3x3x3 Group 12
13:30 13:45 Skewb Group 4
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 5
16:05 16:30 4x4x4 Group 10
17:25 17:45 2x2x2 Group 10

Rasmus Andersson
Saturday
12:00 12:20 3x3x3 Group 12
16:05 16:30 4x4x4 Group 10
17:25 17:45 2x2x2 Group 10

Rasmus Elving
Saturday
12:00 12:20 3x3x3 Group 12

Rasmus Guldager
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 4
14:20 15:00 Megaminx Group 3
15:35 16:10 5x5x5 Group 6
18:10 18:30 Pyraminx Group 7
18:45 19:00 3x3x3 Feet Group 2
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 7
12:20 12:45 3x3x3 Group 14
16:05 16:30 4x4x4 Group 10
17:25 17:45 2x2x2 Group 10

Reinier Schippers
Friday
14:20 15:00 Megaminx Group 3
15:35 16:10 5x5x5 Group 6
18:10 18:30 Pyraminx Group 7
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 8
12:20 12:45 3x3x3 Group 13
16:05 16:30 4x4x4 Group 10
17:25 17:45 2x2x2 Group 10

Robby Roulston
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 13
17:25 17:45 2x2x2 Group 10

Robert Yau
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 4
11:00 11:45 7x7x7 Group 3
12:00 12:15 Sq-1 Group 4
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
14:20 15:00 Megaminx Group 3
15:35 16:10 5x5x5 Group 6
17:05 17:30 Clock Group 3
18:10 18:30 Pyraminx Group 8
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 8
12:20 12:45 3x3x3 Group 13
13:30 13:45 Skewb Group 4
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 5
16:05 16:30 4x4x4 Group 10
17:25 17:45 2x2x2 Group 10

Robin Verstraten
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
15:35 16:10 5x5x5 Group 6
17:05 17:30 Clock Group 3
18:10 18:30 Pyraminx Group 8
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 8
12:20 12:45 3x3x3 Group 13
13:30 13:45 Skewb Group 4
16:05 16:30 4x4x4 Group 10
17:25 17:45 2x2x2 Group 10

Rok Glinšek
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 4
12:00 12:15 Sq-1 Group 4
14:20 15:00 Megaminx Group 3
15:35 16:10 5x5x5 Group 6
18:10 18:30 Pyraminx Group 8
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 8
12:20 12:45 3x3x3 Group 13
13:30 13:45 Skewb Group 4
16:05 16:30 4x4x4 Group 10
17:25 17:45 2x2x2 Group 10

Roman Fesenko
Friday
18:10 18:30 Pyraminx Group 8
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 13
13:30 13:45 Skewb Group 4
16:05 16:30 4x4x4 Group 10
17:25 17:45 2x2x2 Group 10

Ron van Bruchem
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 1
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
15:35 16:10 5x5x5 Group 5
16:45 17:05 Clock Group 1
17:50 18:10 Pyraminx Group 5
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 5
11:20 11:40 3x3x3 Group 5
13:45 14:00 Skewb Group 6
15:00 15:20 4x4x4 Group 1
16:30 16:45 2x2x2 Group 1

Sakari Rautalin
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
15:35 16:10 5x5x5 Group 6
18:10 18:30 Pyraminx Group 8
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 8
12:20 12:45 3x3x3 Group 13
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 5
16:05 16:30 4x4x4 Group 10
17:25 17:45 2x2x2 Group 10

Sameer Mahmood
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 4
11:00 11:45 7x7x7 Group 3
14:20 15:00 Megaminx Group 4
15:35 16:10 5x5x5 Group 6
18:10 18:30 Pyraminx Group 8
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 8
12:20 12:45 3x3x3 Group 13
13:30 13:45 Skewb Group 4
16:05 16:30 4x4x4 Group 11
17:25 17:45 2x2x2 Group 10

Samuel Klingström
Friday
11:00 11:45 7x7x7 Group 3
14:20 15:00 Megaminx Group 4
16:10 16:45 5x5x5 Group 8
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 8
12:20 12:45 3x3x3 Group 13
16:05 16:30 4x4x4 Group 11

Sanio Kasumovic
Friday
16:10 16:45 5x5x5 Group 8
17:05 17:30 Clock Group 4
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 13
16:05 16:30 4x4x4 Group 11

Sebastian Robbins
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 13
16:05 16:30 4x4x4 Group 11
17:25 17:45 2x2x2 Group 10

Sebastian Weyer
Friday
14:20 15:00 Megaminx Group 4
16:10 16:45 5x5x5 Group 8
18:10 18:30 Pyraminx Group 8
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 13
16:05 16:30 4x4x4 Group 11
17:25 17:45 2x2x2 Group 10

Sébastien Auroux
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
17:05 17:30 Clock Group 4
18:10 18:30 Pyraminx Group 9
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
12:20 12:45 3x3x3 Group 15
13:45 14:00 Skewb Group 6
15:45 16:05 4x4x4 Group 8
17:25 17:45 2x2x2 Group 12

Sei Sugama
Friday
16:10 16:45 5x5x5 Group 8
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 8
12:20 12:45 3x3x3 Group 13
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 5
16:05 16:30 4x4x4 Group 11
17:25 17:45 2x2x2 Group 11

Sergey Ryabko
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 8
12:20 12:45 3x3x3 Group 13
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 5
16:05 16:30 4x4x4 Group 11
17:25 17:45 2x2x2 Group 11

Serhii Koksharov
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 4
11:00 11:45 7x7x7 Group 3
12:00 12:15 Sq-1 Group 4
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
14:20 15:00 Megaminx Group 4
16:10 16:45 5x5x5 Group 8
17:05 17:30 Clock Group 4
18:10 18:30 Pyraminx Group 8
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 8
12:20 12:45 3x3x3 Group 13
13:45 14:00 Skewb Group 6
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 5
16:05 16:30 4x4x4 Group 11
17:25 17:45 2x2x2 Group 11

Shelley Chang
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 13
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 5
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Simon Crawford
Friday
11:45 12:00 Sq-1 Group 1
15:00 15:35 5x5x5 Group 1
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 5
12:00 12:20 3x3x3 Group 11
15:20 15:45 4x4x4 Group 5
17:25 17:45 2x2x2 Group 12

Simon Stannek
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 4
11:00 11:45 7x7x7 Group 4
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
14:20 15:00 Megaminx Group 4
16:10 16:45 5x5x5 Group 8
18:10 18:30 Pyraminx Group 8
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 8
12:20 12:45 3x3x3 Group 13
16:05 16:30 4x4x4 Group 11
17:25 17:45 2x2x2 Group 11

Simon Westlund
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 4
11:00 11:45 7x7x7 Group 4
12:00 12:15 Sq-1 Group 4
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
13:45 15:30 5x5x5 BLD *
14:20 15:00 Megaminx Group 4
16:10 16:45 5x5x5 Group 8
17:05 17:30 Clock Group 4
18:10 18:30 Pyraminx Group 8
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 8
12:20 12:45 3x3x3 Group 13
13:45 14:00 Skewb Group 6
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 5
16:05 16:30 4x4x4 Group 11
17:25 17:45 2x2x2 Group 11
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Simone Cantarelli
Friday
12:00 12:15 Sq-1 Group 4
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
14:20 15:00 Megaminx Group 4
16:10 16:45 5x5x5 Group 8
18:10 18:30 Pyraminx Group 8
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 8
12:20 12:45 3x3x3 Group 14
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 5
16:05 16:30 4x4x4 Group 11
17:25 17:45 2x2x2 Group 11

Simone Ciancotti
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
18:10 18:30 Pyraminx Group 8
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
12:20 12:45 3x3x3 Group 14
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 5
16:05 16:30 4x4x4 Group 11
17:25 17:45 2x2x2 Group 11

Sina Khoraman
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 14
17:25 17:45 2x2x2 Group 11

Sophie Roulston
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 14
17:25 17:45 2x2x2 Group 11

Søren Eriksen
Friday
18:10 18:30 Pyraminx Group 8
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 14
17:25 17:45 2x2x2 Group 11

Steffen Nielsen
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 1
10:15 11:00 7x7x7 Group 1
15:35 16:10 5x5x5 Group 5
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 15
15:00 15:20 4x4x4 Group 1
16:30 16:45 2x2x2 Group 1

Thibaud Lamothe
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 4
11:00 11:45 7x7x7 Group 4
12:00 12:15 Sq-1 Group 4
14:20 15:00 Megaminx Group 4
16:10 16:45 5x5x5 Group 8
17:05 17:30 Clock Group 4
18:10 18:30 Pyraminx Group 8
18:45 19:00 3x3x3 Feet Group 2
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 8
12:20 12:45 3x3x3 Group 14
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 6
16:05 16:30 4x4x4 Group 11
17:25 17:45 2x2x2 Group 11

Thomas Schmidt
Friday
9:00 9:35 6x6x6 Group 1
15:35 16:10 5x5x5 Group 5
16:45 17:05 Clock Group 1
17:50 18:10 Pyraminx Group 5
Saturday
10:20 10:40 3x3x3 OH Group 5
11:20 11:40 3x3x3 Group 5
13:30 13:45 Skewb Group 3
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 1
15:20 15:45 4x4x4 Group 5
17:25 17:45 2x2x2 Group 12

Tim de Rooij
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 14
17:25 17:45 2x2x2 Group 11

Timothy Edegran Gren
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 4
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
16:10 16:45 5x5x5 Group 8
17:05 17:30 Clock Group 4
18:10 18:30 Pyraminx Group 8
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 8
12:20 12:45 3x3x3 Group 14
13:45 14:00 Skewb Group 6
16:05 16:30 4x4x4 Group 11
17:25 17:45 2x2x2 Group 11

Tomas Kristiansson
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
11:45 12:00 Sq-1 Group 1
Saturday
12:00 12:20 3x3x3 Group 12
12:30 13:45 Multibld 2 *
13:45 14:00 Skewb Group 6
14:00 14:30 3x3x3 BLD Group 1
15:45 16:05 4x4x4 Group 8
16:45 17:05 2x2x2 Group 5

Tomasz Kiedrowicz
Friday
18:10 18:30 Pyraminx Group 8
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 14
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 6

Tomi Ronkainen
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 15
16:30 16:45 2x2x2 Group 1

Troels Poulsen
Friday
16:10 16:45 5x5x5 Group 8
18:10 18:30 Pyraminx Group 8
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 8
12:20 12:45 3x3x3 Group 14
16:05 16:30 4x4x4 Group 11
17:25 17:45 2x2x2 Group 11

Ulrik Bredland
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
16:10 16:45 5x5x5 Group 8
18:10 18:30 Pyraminx Group 8
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 9
12:20 12:45 3x3x3 Group 14
13:45 14:00 Skewb Group 6
16:05 16:30 4x4x4 Group 11
17:25 17:45 2x2x2 Group 11

Valentin Hoffmann
Friday
14:20 15:00 Megaminx Group 4
16:10 16:45 5x5x5 Group 8
18:10 18:30 Pyraminx Group 9
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 9
12:20 12:45 3x3x3 Group 14
13:45 14:00 Skewb Group 6
16:05 16:30 4x4x4 Group 11
17:25 17:45 2x2x2 Group 11

Victor Colin
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
14:20 15:00 Megaminx Group 4
16:10 16:45 5x5x5 Group 8
18:10 18:30 Pyraminx Group 9
18:45 19:00 3x3x3 Feet Group 2
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 9
12:00 12:20 3x3x3 Group 12
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 6
16:05 16:30 4x4x4 Group 12
17:25 17:45 2x2x2 Group 11

Victor Glyrskov
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 4
14:20 15:00 Megaminx Group 4
16:10 16:45 5x5x5 Group 8
18:10 18:30 Pyraminx Group 9
18:45 19:00 3x3x3 Feet Group 2
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 9
12:20 12:45 3x3x3 Group 14
16:05 16:30 4x4x4 Group 12
17:25 17:45 2x2x2 Group 11

Vidar Klungre
Friday
9:45 11:45 MultiBLD 1 *
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
17:30 17:50 Pyraminx Group 1
18:30 18:45 3x3x3 Feet Group 1
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:00 10:20 3x3x3 OH Group 1
11:20 11:40 3x3x3 Group 5
12:30 13:45 Multibld 2 *
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 6
16:05 16:30 4x4x4 Group 12
17:05 17:25 2x2x2 Group 8

Viktor Ejlertsson
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 4
11:00 11:45 7x7x7 Group 4
12:00 12:15 Sq-1 Group 4
14:20 15:00 Megaminx Group 4
16:10 16:45 5x5x5 Group 9
17:05 17:30 Clock Group 4
18:10 18:30 Pyraminx Group 9
18:45 19:00 3x3x3 Feet Group 2
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 9
12:20 12:45 3x3x3 Group 14
13:45 14:00 Skewb Group 6
16:05 16:30 4x4x4 Group 12
17:25 17:45 2x2x2 Group 12

Viktor Städe
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 14

Ville Kilpeläinen
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
16:10 16:45 5x5x5 Group 9
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 9
12:20 12:45 3x3x3 Group 14
16:05 16:30 4x4x4 Group 12
17:25 17:45 2x2x2 Group 12

Wilhelm Kilders
Friday
9:35 10:15 6x6x6 Group 4
11:00 11:45 7x7x7 Group 4
12:00 12:15 Sq-1 Group 4
14:20 15:00 Megaminx Group 4
16:10 16:45 5x5x5 Group 9
17:05 17:30 Clock Group 4
18:10 18:30 Pyraminx Group 9
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 9
12:20 12:45 3x3x3 Group 14
13:45 14:00 Skewb Group 6
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 6
16:05 16:30 4x4x4 Group 12
17:25 17:45 2x2x2 Group 12

Willi Mickein
Friday
11:45 12:00 Sq-1 Group 1
13:45 14:20 Megaminx Group 1
16:10 16:45 5x5x5 Group 9
16:45 17:05 Clock Group 1
17:50 18:10 Pyraminx Group 5
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 Group 5
16:05 16:30 4x4x4 Group 12
16:30 16:45 2x2x2 Group 1

Wim Sørensen
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 15

Wojciech Knott
Friday
12:00 12:15 Sq-1 Group 4
16:10 16:45 5x5x5 Group 9
17:05 17:30 Clock Group 4
18:10 18:30 Pyraminx Group 9
18:45 19:00 3x3x3 Feet Group 2
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 9
12:20 12:45 3x3x3 Group 15
13:45 14:00 Skewb Group 6
16:05 16:30 4x4x4 Group 12
17:25 17:45 2x2x2 Group 12

Wojciech Szatanowski
Friday
12:45 13:45 FM 1 * Group 1
14:20 15:00 Megaminx Group 4
16:10 16:45 5x5x5 Group 9
18:10 18:30 Pyraminx Group 9
19:00 20:00 FM 2 * Group 1
Saturday
9:00 10:00 FM 3 * Group 1
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 9
12:20 12:45 3x3x3 Group 15
13:45 14:00 Skewb Group 6
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 6
16:05 16:30 4x4x4 Group 12
17:25 17:45 2x2x2 Group 12

Yulia Sidorova
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 15
17:25 17:45 2x2x2 Group 12

Zak Walters
Friday
16:10 16:45 5x5x5 Group 9
18:10 18:30 Pyraminx Group 9
Saturday
10:40 11:00 3x3x3 OH Group 9
12:20 12:45 3x3x3 Group 15
13:45 14:00 Skewb Group 6
14:30 15:00 3x3x3 BLD Group 6
16:05 16:30 4x4x4 Group 12
17:25 17:45 2x2x2 Group 12
Sunday
9:30 11:30 4x4x4 BLD *

Zoé de Moffarts
Friday
13:45 14:20 Megaminx Group 1
16:10 16:45 5x5x5 Group 9
18:10 18:30 Pyraminx Group 9
Saturday
12:20 12:45 3x3x3 Group 15
13:45 14:00 Skewb Group 6
15:45 16:05 4x4x4 Group 8

Daniel Davidsen
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 R1 Group 4

André Woxell
Saturday
11:20 11:40 3x3x3 R1 Group 5